تبلیغات
خودرو های روز دنیـــــــا - معجزه ای برای فشار خون و سرفه و آفت دهان

تبلیغات
محل قرار گیری کد بنر تبلیغاتی
جستجو در وبلاگ
منوی اصلی
تبلیغات
محل قرار گیری بنر تبلیغاتی
آرشیو مطالب
نظرسنجی
نظر شما درمورد این وبلاگ چیست


پیوندهای روزانه

دوستان من
به وبلاگ من خوش آمدید امیدوارم از این وبلاگ خوشتون بیاد | بنر دوستان
محل قرار گیری کد بنر
» معجزه ای برای فشار خون و سرفه و آفت دهان

عصاره ی سیر و لیمو ترش

1 - مصرف عصاره :

اگر دچار رسوب گرفتگی در رگهای بدن شده، نیازی به عمل قلب باز وجود ندارد. زیرا گرفتگی رگها پس از این، شما را آزار نخواهد داد . فقط کافی است، روزی نصف استکان ( معادل 30سیسی) از این شربت غلیظ و طبیعی میل نمایید؛ تا به کلی برطرف گردد .

2 - طرز تهیه :

تعداد 30 حبه ی سیر را پوست گرفته همراه با 5 عدد لیموترش ( شیرازی ) با پوست که قبلا هسته های آن را گرفته اید ، در هم زن ( میکسر ) بریزید . پس از آن که همه  محتویات در میکسر له شد با یک لیتر آب مخلوط نموده و بجوشانید ( نکته ی مهم : فقط و فقط ، یک بار جوش بخورد ) .

پس از سرد شدن ، آن را از صافی رد نموده و محتویات را داخل یک شیشه بریزید و در یخچال نگهداری کنید .

3 - مصرف :

 روزانه نصف استکان از این مایع  به اختیار خودتان قبل یا بعد از غذاهای اصلی میل نمایید . پس از سپری شدن سه ( 3 ) هفته از مصرف مداوم این عصاره ی طبیعی ،احساس جوانی و شادابی در تمام وجود بدنتان قابل لمس است . تمامی گرفتگی های رگ های بدن و سایر عوارض آنها به عنوان مثال دید کم و سنگینی گوش به حالت عادی خودباز خواهد گشت .

به یاد داشته باشید ؛ بعد از مصرف یک دوره ی سه هفته ای ، شما باید هشت ( 8 ) روز استراحت کرده و سپس دومین دوره ی مصرف سه هفته ای را اجرا کنید . به این ترتیب یک موفقیت موثرایجاد می شود . این دوره ی درمان  ارزان ، موثر و بی ضرر را می بایست هر ساله تکرار کرد .

4 - بوی سیر :

با خوردن این مایع ، هیچ کس بوی نامطلوب سیر را حس نخواهد کرد ( امتحان کنید ) .

5 - خواص شربت :

نیروهای شفا بخش سیر و لیموترش ، کاملا خود را پس از مصرف این مایع ، نشان می دهند . افرادی که مبتلا  به کلسترول بد(LDL)بوده و رگهای آنها رسوب گرفتگی دارند و یا مشکل چربی خون دارند ، می توانند؛ شبها بدون پریشانی خاطر خواب راحت و آسوده ای داشته باشند. به فعالیت های بدنی، ورزش پرداخته، زیرا انسداد رگهای آنها، ازبین رفته است.

همچنین مصرف این عصاره  برای کسانی که سایش دندان ( دندان کروچه ) داشته و یا جرم دندان دارند ، مفید است . در آخر توصیه می کنیم برای اینکه سیر را پوست بکنید، در کاسه ای آب ریخته و پس از آن پوست سیر را به راحتی از آن جدا کنید .

******

این مطلب از سایت دانشکده ی پزشکی( University of Erlangen ) ، دانشگاه ارلانگن به نشانی :

( http://www.uni-erlangen.org )برداشت و ترجمه گردیده است . لازم به توضیح است که ؛ دانشگاه ارلانگن در نورنبرگ آلمان واقع است .
تاریخ: سه شنبه 8 تیر 1389 موضوع: لینک ثابت نظر ها () بازدید :
عناوین آخرین مطالب ارسالی
صفحات دیگر